O NÁS

Jsme stylová kavárna v blízkosti centra Třebíče, hned vedle dominantní stavby - městské věže. Těšit se u nás můžete na vydatné snídaně, lahodnou kávu, skvělé dezerty od Vojty Poskočila, Cafe Dezert Okříšky a z naší výroby, domácí limonády, odpolední snack a kvalitní víno. To vše si vychutnáte v krásném prostředí naší kavárny nebo v sezóně na zahrádce, která se nachází ve vnitrobloku. Naším cílem je, aby každý zákazník odešel s nově načerpanou energií a s úsměvem na tváři.

 

NAŠE NABÍDKA

Naše nabídkaNaše nabídkaNÁŠ PŘÍBĚH

Jsme dva kamarádi, kteří v gastronomii pracují dohromady přes 30 let. Svoji práci děláme s láskou, pokorou a vždy tak, aby byl náš host spokojený. Když zákazník odchází s úsměvem a šťastný, je to pro nás naplňující pocit. Proto jsme se rozhodli pro tento projekt a rádi bychom Vás udělali šťastnějšími díky službám, které nabízíme a osobitým přístupem. Přijďte si k nám odpočinout a dočerpat energii, velmi rádi se o Vás postaráme.
Naše motto: DOPŘEJTE SI ČAS NA DOBROU KÁVUPROČ MY?

1. Krásné prostory
Vytvořili jsme pro Vás nezapomenutelné místo, kde si můžete odpočinout od každodenního spěchu a načerpat novou energii. Příjemné posezení doplňuje jedinečný design a domů si můžete odnést dobroty z našeho gastronomického koutku.

2. Lahodná káva
Pro naši kavárnu jsme po dlouhém výběru zvolili kávu BIO EQUO ORGANIC z rodinné pražírny MANUEL CAFFÉ, která se řídí jedinou vášní - "LÁSKOU KE KÁVĚ". Díky osobitému přístupu, úsilí, duchu iniciativy a spolehlivému instinktu se z kávových zrn stává lahodná káva. Navíc, jak napovídá název, káva je v BIO kvalitě a s certifikací FAIRTRADE.

3. Skvělé jídlo a dorty
Ke kávě, domácí limonádě či čaji patří také skvělé jídlo a dorty. Dopřát si můžete vydatné snídaně, odpolední snack, krémové polévky a především skvělé domácí dorty, které pro nás připravuje báječný cukrář Vojtěch Poskočil.